Apartmány

Dvě místnosti s terasou a vlastním soc. zařízením, vodovodní přípojka, čtyři lůžka, lůžkoviny, kuchyňská linka s vybavením (vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, talíře, sklenice, příbory, hrnce, pánvice atd.), klimatizace s vytápěním, lednice, v apartmánech je sociální zařízení s umyvadlem, sprchovým koutem a WC. Maximální počet osob v apartmánu je 4+1 přistýlka + dítě do 2 let bez nároku na lůžko. Zastřešená terasa s posezením.

V případě ubytování pouze na jednu noc je příplatek 450,- Kč při ukončení pobytu.

V měsíci červenci a srpnu (letní prázdniny) je minimální objednávka tři noci a více.

Zvířátka (domácí mazlíčky) NEUBYTOVÁVÁME

 

Chatky

Jedna místnost, soc. zařízení společné pro kemp, voda v kanystru, čtyři lůžka, lůžkoviny, kuchyňský kout s vybavením (vařič, varná konvice, talíře, sklenice, příbory, hrnce, pánvice atd.), elektrické topení, lednice, sociální zařízení společné pro kemp. Maximální počet osob v chatce jsou 4 osoby + dítě do 2 let bez nároku na lůžko. Venkovní posezení se slunečníkem.

V případě ubytování pouze na jednu noc je příplatek 200,- Kč při ukončení pobytu.

V měsíci červenci a srpnu (letní prázdniny) je minimální objednávka tři noci a více.

Zvířátka (domácí mazlíčky) NEUBYTOVÁVÁME

Karavany/stany

V kempu máme vyhrazených 40 míst s elektrickou přípojkou pro karavany, stany a obytné automobily. Omlouváme se, ale momentálně máme všechna místa dlouhodobě obsazená celoročním pronájmem pozemku. V případě, že máte rezervované ubytování v apartmánu/chatce, je zde možnost si u apartmánu/chatky za poplatek postavit malý stan (maximálně pro dvě osoby).

Kemp MARS

  Šakvice 521, 691 67 Šakvice
  (+420) 602 518 725
    recepce@kempmars.cz

 

Bavte se v okolí kempu

6 km Pálavské vrchy / 11 km Lednicko-valtický areál /  35 km ZOO
50 m pláž / 50 m lodní doprava / 50 m půjčovna paddleboardů